KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326308

nr 1632 6308

Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, komposition. Bildmått: 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:24:15